2 * hviezdičkové apartmány v Mortola Superiore

Kompletná ponuka celého ubytovania v Mortola Superiore. Nájdite si jeden z apartmánov a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí Mortola Superiore, kde nájdeme mestá Castellar, Menton, Ventimiglia, Roquebrune-Cap-Martin a Camporosso.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


2 result nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

1. Locazione turistica Taverna Il Cippo StarStar

Foto: Locazione turistica Taverna Il Cippo
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Apartment complex Taverna Il offers a bar/restaurant on the ground floor and is located in Cippo La Mortola, 5 km from the sandy beach and 8 km from the centre of Ventimiglia.

Izby

Apartmán s 2 spálňami
osoby53 - 53 EUR za noc

Hotely v okolí Mortola Superiore

Kvôli obmedzenému počtu ubytovacích zariadení v v Mortola Superiore, sme rozšírili výsledky hľadania o ubytovacie možnosti v blízkom okolí Mortola Superiore. Ďalšie ubytovacie zariadenia sú zoradené podľa vzdialenosti od Mortola Superiore.


2. Magenta StarStar

Foto: Magenta
Lokalita: Menton, Francúzsko
Vzdialenosť: 2.7 km
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Located 400 metres from Jean-Cocteau Museum in Menton, this apartment features free WiFi. The apartment is 200 metres from IUT Technology University Menton. The unit is fitted with a kitchen. There is a private bathroom with a shower.


2 result nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: